sluŽBY

Ak ste vždy snívali o dokonalej svadbe, ste na správnej adrese. V tíme MarryMe pracujeme s vášňou a trpezlivosťou. Slovíčko "detail" pre nás znamená, že každú drobnosť spracujeme tak, aby bola naozaj dokonalá. 

 K jednotlivým svadbám sa staviame úplne individuálne, spravíme presne to, čo od nás budete žiadať a poradíme vtedy, keď o to požiadate. Ak sa pre nás rozhodnete, strávime s Vami toľko času, koľko len bude treba, aby sme Vás spoznali, pochopili a dokázali naplniť (takmer vždy) aj to nemožné, o čo nás požiadate. 


Ponuka balíčkov služieb

Aby Vaša svadba prebehla presne podľa Vašich predstáv, pripravili sme pre Vás niekoľko balíčkov. Pre podrobné informácie nás kontaktuje na čisle +421 904 653 139. 

  

Balíček Všetko a ešte viac..." 

 Balíček najvhodnejší pre svadobné páry, ktoré chcú sedieť s vyloženými nohami a na svadobný deň prísť "do hotového". Či už patríte medzi tých, ktorých akákoľvek organizácia desí alebo tých, ktorí jednoducho nestíhajú, ste na správnom mieste. Vašimi povinnosťami bude iba vybaviť papiere na matrike a zdôveriť sa nám so svojimi želaniami. Podľa nich pre vás pripravíme dokonalú svadbu s úžasným jedlom, skvelou zábavou, elegantnou výzdobou a so všetkým ostatným, čo k tomu patrí. Jednoducho zabezpečíme, aby vám na tento deň ostali iba tie najkrajšie spomienky. 

 

Balíček Vieme, čo chceme, ale veďte nás..." 

 Riešenie ideálne  pre páry, ktoré majú jasné predstavy, ale potrebujú pomôcť s prípravami. Sadneme si spolu na kávu, kde si upresníme, čo si spravíte sami a čo spravíme my. Môžete nás poveriť výberom zákuskov, vyzdvihnutím svadobných šiat či zabezpečením výzdoby. Len si zaželajte a splníme to.  Do tohto balíčka napasujeme flexibilne presne to, čo od nás budete chcieť. 

 

Balíček Poraďte nám..."

 Chýba Vám kvetinárka, DJ, cukrárka, či potrebujete pomôcť s výberom šiat, alebo ste stále nenašli ten správny priestor...? Pre akékoľvek požiadavky volajte. Pracujeme iba s osvedčenými dodávateľmi a ručíme, že s nimi budete spokojní.  

 

Balíček Koordinujte náš svadobný deň..." 

 Pokiaľ patríte medzi páry, ktoré si chcú všetko naplánovať podľa seba a potrebujú niekoho, kto im to vo svadobný deň ustráži, zvolili ste si správne. Stretneme sa spolu vopred, ujasníme si celý priebeh, detaily a naše povinnosti. Zaručíme Vám, že Váš svadobný deň prebehne tak, ako má. Bez toho, aby ste museli rôznymi úlohami zaťažovať svojich najbližších. 

 

Balíček Vyzdobte to najkrajšie na svete..."

 Ukážte nám svadobné priestory, prineste krabicu plnú obrázkov a fotografií alebo nám prezraďte štýl a farebnú kombináciu. Všetko ostatné pripravíme my. 

 

Balíček Chceme sa vziať v zahraničí..." 

Či už sa rozhodnete pre svadbu v horách alebo niekde na pláži, pomôžeme Vám vybrať tú správnu destináciu a zariadime všetko potrebné aby ste Vy a Vaši prítomní prišli už iba "na dovolenku". 


Služby, ktoré zabezpečujeme  


* Koordinácia svadby - kompletné zabezpečenie priebehu alebo koordinácia svadobného dňa

 * Plánovanie tradičnej alebo tematickej svadby

* Zabezpečenie tradičných priestorov podľa želania na obrad a hostinu 

* Prenájom svadobných stanov a zaistenie netradičných priestorov   

* Doprava - prenájom svadobného auta a transport hostí  

* Výzdoba priestorov - vonkajších i vnútorných (vrátane obradovej miestnosti), výzdoba svadobného auta

* Kvety a kvetinová výzdoba - svadobné kytice, kvetinová výzdoba svadobných priestorov  

* Grafický návrh a realizácia svadobných oznámení a printových materiálov - menovky, zasadacie poriadky, programy, menu, ...

 * Catering  

* Zákusky  

* Hudba - DJ či živá hudba - k obradu alebo počas celého dňa  

* Fotograf   

* Video  

* Služby vizážistu a kaderníka - zabezpečenie služieb pre nevestu aj najbližších  

* Svadobné šaty - poradenstvo a spolupráca so svadobnými salónmi